Bazény

BAZÉNY AQUAMARINE SPA

Společnost Aquamarine Spa se zaměřuje na prodej luxusních bazénů od předních českých i světových výrobců. Realizujeme jak privátní, tak komerční zakázky. Naším cílem je nabídnout vám to nejlepší z tohoto oboru. Pro vaše dokonalé pohodí, nabízíme také následný komplexní servis. Vybírat si můžete ze tří typů bazénů- bazén z nerezové oceli, sklolaminátový bazén a betonový bazén.

Nerezové bazény IMAGINOX jsou velmi oblíbené díky své vysoké kvalitě, elegantnímu vzhledu a možnosti výroby na zakázku dle individuálních přání. Velkou výhodou je také dlouhá životností a malé nároky na údržbu. Instalace bazénů z nerezové oceli je možná i v těžko dostupných místech.

Sklolaminátové bazény RivieraPool kombinují kvalitu, odolnost a moderní design. Vybírat si můžete z několika různých typů a velikostí. Instalace je velmi rychlá, jelikož se do připraveného prostoru umisťuje již kompletní skořepina bazénu s veškerým vybavením včetně technologie.

Betonové bazény nabízí vysokou odolnost a možnost umístění do těžko přístupných míst. Tvar i velikost bazénu se přizpůsobuje vašim individuální přáním.

Rádi vám pomůžeme vybrat z naší široké nabídky a vytvořit bazén dle vašich představ.

Prodej luxusnich bazenu Aquamarine Spa
Zavolat Navigovat Poslat si info na mail