Společnost KLAFS byla založena roku 1928 Erichem Klafsem ve Štětíně. Tehdy se jednalo o malý podnik zaměřený především na výrobu zdravotních a lázeňských doplňků. Po válce se přestěhovala do Schwäbish Hall nedaleko Stuttgartu a byla rozšířena o výrobu saun. Od svého založení se stala světoznámým značkovým výrobcem saun a wellness produktů s mnoha průkopnickými objevy v této oblasti, jako například použití kanadské jedle (hemlocku) pro výrobu saun nebo systém Sanarium (5 forem saunování v jedné sauně). Schwäbish Hall je i v současné době sídlo firmy KLAFS.

www.sauny-klafs.cz

Bazény Imaginox spojují eleganci, nejvyšší standardy kvality a trvanlivost. K ušlechtilému materiálu patří specifický design charakterizovaný tvarovou čistotou, nadčasovostí a elegancí. Design pravého luxusu. Jeho podmínkou je rovněž dokonalá funkčnost, takže bazény beze zbytku naplňují i vaše individuální potřeby. Hra vody a odlesků nerezové oceli vytváří vizuální divadlo barevných efektů, zvlášť zapojí-li se do tohoto tvůrčího procesu i sluneční paprsky. Exkluzivní bazény se dodávají v jakýchkoli rozměrech a tvarech.

www.imaginox.cz

Firma Sundance Spas se od otevření své první výroby v Costa Mesa v Kalifornii v roce 1979 postupně stala největším světovým výrobcem vířivek, které jsou technologicky i designově na špici světového hydromasážního průmyslu. Sundance obsazuje místo leadra v tomto odvětví a jeho inovativní patentované technologie propracované do posledního detailu pocítíte při každé návštěvě Vaší vířivky. Sundance Spas lze nalézt ve více než 750 maloobchodních místech v 60 zemích po celém světě.

www.sundancespas.cz

Riviera pool patří mezi přední výrobce předem montovaných bazénů a vířivek z polyesteru. Komfort, prvotřídní kvalita a elegantní design jsou výsledkem 40 let zkušeností této společnosti. Tyto bazény a vířivky se velmi snadno udržují. Zdobí nejkrásnější zahrady a terasy po celé Evropě, ale i luxusní hotely, rekreační střediska a mnoho výletních lodí v Karibiku.

www.rivierapool.com

Společnost Aquamarine Spa spolupracuje s firmou D & D plus, s.r.o., která se zabývá především technologií úpravy vody pro bazény, whirlpooly a okrasná jezírka.

www.dadplus.cz/

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail