Zapuštěná vířivka Victoria Sundance Spas

zpět na výpis článků
Přestože jsme v tomto projektu realizovali pouze vířivou vanu, požádali jsme našeho klienta o svolení k nafocení – a za chvíli zjistíte proč. Za prvé se jedná o model z limitované řady Select výrobce Sundance Spas, který není běžně k vidění a za druhé nás nadchl velmi elegantní způsob, jakým se majitel rozhodl vanu nechat zapustit do země. Úplné zapuštění a obložení okrajů vířivé vany jednoduchým bílým rámem dodává vířivce nadčasový moderní vzhled, který je kontrastně zdůrazněn jeho barevným neonovým podsvícením.

Čtvercový model Victoria řady Select je se svými rozměry 224 x 224 91 cm určen k hydromasáži až 6 osob současně. Pět různých masážních sedadel a jedno lehátko zprostředkovávají různé druhy masáže 39 hydromasážními tryskami – vana disponuje například všeobecně nejoblíbenějším sedadlem Accu-Sage, které se postará o hloubkovou masáž zad za hlubokého ponoření ve vodě.

Design vířivky je umocněn již zmiňovaným osvětlením rámování, které si může klient libovolně navolit z 5 různých barev, ale také nasvíceným vodopádem. Vířivá vana navíc budí dojem, že se jedná o přelivný model – opak je ale pravdou. Kamenná dekorace kopírující jednu stranu vířivky totiž slouží pouze jako účelné zakrytí šachty, která je zapotřebí pro zajištění přístupu k technologii vany.

Vířivá vana se nachází v rohu odpočinkové místnosti moderní novostavby rodinného domu, která je z velké části prosklená, a tak poskytuje otevřený výhled do zahrady. Ovšem ani o soukromí se majitelé nemusí bát – stačí zatáhnout žaluzie. Líbí se vám tento projekt? Nechte si zaslat katalog vířivek Sundance Spas přímo k vám domů a navštivte jeden z našich showroomů!

Zavolat Navigovat Poslat si info na mail